LADY
KUCHNIE
ŁAZIENKI

www.blatsystem.pl

WYCENA

Uwaga wstępna: Blaty robocze wykonujemy z materiału 12mm zgodnie z zaleceniami producentów. Na życzenie możemy wykonać blat z materiału 6mm jednak z ograniczoną gwarancją na pęknięcia.

1. WYMIARY, KSZTAŁTY
Prosimy o podanie zasadniczych wymiarów: długość, szerokość, grubość. Najbardziej przydatny do wyceny jest projekt jeśli Państwo posiadacie prosimy o przesłanie. Jeśli projektu nie ma zadowolimy się odręcznym szkicem z wymiarami lub dokładnym opisem z wymiarami i kształtem wyrobu zamawianego.
2. KOLORYSTYKA
Każda firma produkująca surowce Solide Surface ma podział na grupy cenowe. Różnice cen między wzorami kolorystycznymi są bardzo duże. Zasada jest u wszystkich generalnie taka sama. Najtańsze są wybrane do promocji białe kolory, następnie pozostałe jednobarwne czasami podzielone na jasne ( tańsze i ciemne (droższe), dalej idą wielokolorowe ze stopniowaniem cen zależnie od ilości kolorów i wielkości ziaren poszczególnych kolorów i przezroczystości. Kolory materiałów przedstawione są w zakładce KOLORYSTYKA
3. MISKI, ZLEWY
Zastosowanie misek zlewów lub umywalek z tego samego materiału w takim samym kolorze lub kompozycji kolorów. Typy zlewów i umywalek można odszukać w zakładce TYPY MISEK.
Na podstawie tych wiadomości przedstawimy Państwu wstępna wycenę.
Blatsystem Jana Pawła II 76, 05-250 Słupno, tel. 505 115 630